Agnieszka Klimek

alt

 

 

Jestem psychoterapeutką w nurcie integracyjnym skierowanym na doświadczenie i pracę z ciałem (felt sense) od 2015 r.
Od 2016 r. pracuję wg Somatic Experiencing, metody leczenia traumy z osobami doświadczającymi zablokowania, kryzysu, depresji lub/i które miały doświadczenie traumatycznego wydarzenia lub trudnych przeżyć w dzieciństwie.
Wspieram osoby poszukujące poczucia siebie, relacji ze sobą, relacji z drugą osobą i ze światem.
Pracuję w oparciu o felt sense, empatię i Obecność.
Moja praca z procesami psychicznymi i somatycznymi opiera się na rozumieniu ich przez: C.G. Junga, W. Reicha, A. Lowena, A. Mindella, E. Gendlina, C. Rogersa, P. Levine'a, S. Porgesa.
Mgr Lingwistyki stosowanej, 2000 r.

KWALIFIKACJE:

Psychoterapia:
Terapeutka Somatic Experiencing (SEP), nr certyfikatu: ID-No. IT18105 (2015-2018);
Certyfikowana nauczycielka i praktyk Focusingu Relacji Wewnętrznych (CFP), certyfikat The International Focusing Institute, USA (2013-2015);
Terapeutka EMDR, 2 stopień, praca z traumą, traumą złożoną, lękiem, fobią;
Psychoterapeutka w nurcie Psychologii Procesu w trakcie szkolenia (2012-2019);

Coaching:
Zen Coaching - coaching integralny w oparciu o głęboką pracę na docieraniu do stanów esencji w ważnych życiowych sprawach oraz filozofię A. H. Almaasa: Diamond Approach i Porozumienie Bez Przemocy;
Coaching kryzysowy: w trakcie szkolenia

Łagodny masaż lub dotyk terapeutyczny:
Praca na stole wg Somatic Experiencing®
Praktyk Łagodnej Bioenergetyki Evy Reich, w tym masażu dotyku motyla

W CZYM SIĘ SPECJALIZUJĘ?

W wychodzeniu z zablokowania, kryzysu, depresji, lęku, braku poczucia siebie, zagubienia. Dążę do odnajdywania sedna problemu oraz znajdowania odpowiedniego ze znanych mi podejść pasującego danej osobie w danej sprawie w przeżyciu i uwolnieniu tego stanu, który blokuje własną siłę, niezależność i sprawczość. Oznacza to często dokończenie przerwanych instynktownych reakcji z sytuacji zagrożenia z przeszłości, dokończenie żałoby, przeżycie oddzielenia, fizjologiczne odreagowanie stresu: przeciążenia, walki, ucieczki czy zamarcia. Praca odbywa się łagodnie, subtelnie, czasem minimalnie, stopniowo zwiększając możliwość pomieszczenia w ciele i psychice wcześniej nieprzeżytych emocji, energii, czy konfliktów.

Kontakt do mnie: tel. 501311155

 
Facebook
Facebook
Facebook