Jagoda Hampelska
Written by Administrator
Monday, 05 September 2016 11:02
PDF Print E-mail

Jagoda Hampelska

alt

 

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie (specjalność psychologia kliniczna). Ukończyłam 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu integracyjnym w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. odbywając staż kliniczny na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im.prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach, pracując w Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych Psychiatrycznych oraz Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Poudarowym Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp., pracując w Stowarzyszeniu Pomocy Humanitarnej w Pile, gdzie pomagałam osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności oraz jako terapeuta osób z zaburzeniami psychicznymi Fundacji Zdrowie w Warszawie. Mam również doświadczenie w pracy z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju, w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach programów profilaktyki uniwersalnej oraz w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Pracuję w podejściu integracyjnym, jednak bazą dla mojej pracy jest psychoterapia humanistyczna. Metody pracy dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pomagam osobom, które:
- cierpią z powodu obniżonego nastroju, lęków, niskiego poczucia własnej wartości
- doświadczają sytuacji kryzysowej w życiu osobistym lub zawodowym
- nie potrafią poradzić sobie trudnymi doświadczeniami
- nie radzą sobie ze swoimi emocjami
- doświadczają trudności w relacjach z innymi ludźmi
- chcą lepiej poznać siebie, świadomie dokonywać wyborów
- poszukują sensu życia

Last Updated on Friday, 16 August 2019 07:07
 
Facebook
Facebook
Facebook