Wojciech Jastrowicz
Written by Administrator
Tuesday, 12 March 2019 12:40
PDF Print E-mail

Wojciech Jastrowicz

alt

 

 

Jestem terapeutą uzależnień w procesie certyfikacji. Ukończyłem Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień CARE Brok. Jestem również studentem psychologii na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

Od wielu lat pracuję z ludźmi mającymi problemy związane z różnymi substancjami psychoaktywnymi. Zarówno z osobami zażywającymi substancje, jak również z ich bliskimi.

Pierwsze swoje kroki jako wolontariusz stawiałem pracując w hostelu dla osób bezdomnych, gdzie przebywały osoby uzależnione od alkoholu czy narkotyków i tam właśnie prowadziłem grupy wsparcia czy zajęcia psycho-edukacyjne związane z tematyką uzależnień.

Jako wolontariusz współpracowałem również ze Szpitalem Psychiatrycznym w Lipnie na oddziale detoksykacyjnym, z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie we Włocławku prowadząc zajęcia dla młodzieży zażywającej substancje psychoaktywne.

W ramach wolontariatu prowadzę zajęcia psycho-edukacyjne w szkołach na terenie miasta Włocławek.

Praca z osobami zażywającymi różnego rodzaju substancje chemiczne, jak i z ich bliskimi, jest moją pasją. To jest to, co chciałem robić odkąd sięgam pamięcią. Nieść pomoc drugiemu człowiekowi to sprawiać, że może zacząć żyć inaczej, piękniej i gdzie może zobaczyć lepszy świat. Praca ta daje mi energię i siłę do walki o kolejne osoby. Ze swojej strony mogę zapewnić wysoką jakość pracy i empatyczne, indywidualne podejście do każdej osoby z należytą mu godnością.

Last Updated on Tuesday, 12 March 2019 19:11
 
Facebook
Facebook
Facebook