TRYB PRACY W CETEP

Biorąc pod uwagę zalecenia epidemiologiczne wydane przez Ministra Zdrowia zawieszamy niektóre procesy terapeutyczne lub przechodzimy z naszymi DOROSŁYMI klientami i NASTOLATKAMI na pracę w formie wideokomunikacji.

Niektórzy z nas będą pracować online z domów, inni z Ateńskiej. Spotkania z DZIEĆMI zostają wstrzymane, podobnie jak nasza młodzieżowa GRUPA rozwojowo-terapeutyczna.

Istnieje jednak możliwość spotkań dla RODZICÓW za pośrednictwem Skypa, aby dostać wsparcie w sytuacji, kiedy DZIECKO nie ma możliwości kontynuowania bądź rozpoczęcia na ten moment swoich spotkań.

Nadal pracujemy, tylko w zmienionej formie, więc jeśli jesteś w kryzysie i potrzebujesz umówić się na konsultację, jesteśmy dostępni pod naszymi numerami telefonów (znajdziesz je w zakładce kontakt). Jest możliwość umówienia spotkania ONLINE.

Drodzy, myjcie ręce, przebywajcie w domu, grajcie w planszówki, oglądajcie razem fajne filmy, skorzystajcie z czasu by przeczytać zaległe książki, razem gotujcie, dużo się śmiejcie, przytulajcie i bądźcie razem, jak na spacer z dziećmi to do lasu, a kontakty towarzyskie przez telefon. Odpoczywajcie ❤

W sytuacji, jeśli chcielibyście porozmawiać o tym co trudne dla Was w tym czasie, zapraszamy do spotkania online.

 

 

alt
 
Facebook
Facebook
Facebook