Grupa rozwojowo-terapeutyczna dla młodzieży w wieku 13-15 lat - II edycja

 

Zapraszamy młodzież w wieku 13-15 lat na spotkania drugiej edycji grupy rozwojowo–terapeutycznej.

Czy to grupa dla Ciebie?
~ TAK, jeśli przeżywasz lęk i niepewność lub czujesz się onieśmielona/onieśmielony w kontakcie z ludźmi
~ TAK, jeśli chcesz nauczyć się lepiej komunikować z rówieśnikami oraz rodzicami i nauczycielami
~ TAK, jeśli nie zawsze umiesz sobie radzić ze swoimi emocjami
~ TAK, jeśli oceniasz siebie surowo i trudno Ci dobrze myśleć o sobie
~ TAK, jeśli chcesz lepiej zrozumieć siebie i swoje reakcje w różnych sytuacjach
~ TAK, jeśli czujesz się samotna/samotny i chcesz poznać wrażliwe osoby w Twoim wieku, aby razem spędzać czas i porozmawiać

Co proponujemy?
Cotygodniowe spotkania w grupie 6-10 osób, w piątki w godzinach 16:45-19:00, z piętnastominutową przerwa w trakcie. Planowany początek spotkań to wrzesień 2021, spotykać się będziemy do końca roku szkolnego, czyli do czerwca 2022 roku. W trakcie spotkań będziemy poruszać tematy dotyczące m.in. radzenia sobie ze stresem, asertywności, komunikacji, budowania poczucia własnej wartości, ale przede wszystkim będziemy rozmawiać na tematy ważne dla uczestników grupy. Oprócz cotygodniowych spotkań, planujemy jeden wieczór filmowy.

Miejsce:
Spotkania odbywać się będą w Centrum Terapii i Psychoedukacji CeTeP ul. Ateńska 10 lok. 72 w Warszawie (Saska Kępa), w sali przygotowanej do pracy grupowej.

Prowadzące:
Katarzyna Krawczyk - psycholog, certyfikowana psychoterapeutka Gestalt oraz Gestalt Play Therapy, specjalistka w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię dzieci i młodzieży, konsultacje wychowawcze dla rodziców, którzy doświadczają problemów wychowawczych lub są zaniepokojeni rozwojem swojego dziecka, udziela wsparcia rodzinom w sytuacji okołorozwodowej.
Ewelina Krupniewska – psycholog i psychoterapeutka, od kilkunastu lat zajmuje się pomocą psychologiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadząc psychoterapię indywidualną, grupy dziecięce i młodzieżowe oraz warsztaty umiejętności psychologicznych dla młodzieży.

Koszt:
Spotkania grupy są płatne 100 zł za spotkanie, z góry za każdy miesiąc.
Warunkiem przyjęcia do grupy jest odbycie konsultacji z osobą prowadzącą (jedno lub dwa spotkania – w zależności od potrzeb). Konsultacje są dodatkowo płatne (150 zł)

Kontakt do osób prowadzących w celu uzyskania dalszych informacji i umówienia się na konsultację:
Katarzyna Krawczyk tel. 600 266 155
Ewelina Krupniewska tel. 606 737 484

Dołącz do nas na fb: https://web.facebook.com/events/1814722635373284/

alt
 
Facebook
Facebook
Facebook