Agata Kulpa-Kulpińska
Written by Administrator
Monday, 10 July 2017 16:37
PDF Print E-mail

Agata Kulpa-Kulpińska

alt

 

 

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, edukatorem seksualnym. Ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i specjalizację „Wspieranie rozwoju osobowości”. Wiedzę o funkcjonowaniu człowieka pogłębiałam studiując na Podyplomowych Studiach - Wychowania Seksualnego na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyłam szkolenie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

Doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywałam odbywając staże w szpitalach: Bródnowskim w Klinice Chorób Metabolicznych i Gastroenterologii Instytutu Żywności i Żywienia, a następnie Bielańskim na Oddziale Psychiatrycznym IV Kliniki Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Szpitala Bielańskiego. Odbyłam także staż absolwencki w Fundacji Pomocy Młodzieży i Dzieciom Niepełnosprawnym „Hej Koniku”, a następnie pracowałam jako asystent osób niepełnosprawnych. Mam również doświadczenie w pracy jako psycholog szkolny w gimnazjum i liceum. Odbyłam roczny staż jako psychoterapeuta w Towarzystwie Pomocy Młodzieży.

Prowadziłam warsztaty dla kobiet na festiwalu Progressteron na temat samoakceptacji i budowania odwagi do wyrażania siebie.
Prowadziłam grupy wsparcia dla „Kobiet kochających za bardzo – uzależnienie od miłości”.
Aktualnie pracuję jako psycholog i psychoterapeuta dla młodzieży i osób dorosłych.
Moją pracę psychologiczną i psychoterapeutyczną regularnie superwizuję.

Usługi psychologiczne kieruję do dorosłych i młodzieży.
Oferuję pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną dla osób, które:
- doświadczają braku satysfakcji i trudności w życiu (między innymi ze względu na orientację seksualną, tożsamość seksualną, trudności z samoakceptacją)
- są poddane długotrwałemu stresowi i cierpią na dolegliwości psychosomatyczne (bóle, bezsenność, depresję), spadek napędu życiowego, lęki
- są w kryzysie z powodu trudnych sytuacji (choroba, śmierć ważnej osoby, utrata pracy, itp.)
- doświadczają trudności w relacjach interpersonalnych lub w związkach (rozwody, rozstania, poczucie samotności, „uzależnienie od miłości”)
- dla rodziców zaniepokojonych przebiegiem rozwoju psychoseksualnego swoich dzieci

Kontakt do mnie: tel. 502902614

Last Updated on Saturday, 04 March 2023 13:21
 
Facebook
Facebook
Facebook